Media machine

Nabídka aktuálních pozic

1 - REDAKTOR

Hledáme absolventy a nadšené lidi pro vytváření textů v českém a anglickém jazyce, kteří chtějí dělat práci, která je zároveň i jejich zálibou. Nehledáme lidi se zkušenostmi, naopak lidi bez zlozvyků a návyků z předešlých zaměstnání. Využijeme i redaktory, editory a novináře s praxí, ale i mladé osoby s brilantní znalostí českého jazyka a schopností vytvářet tiskové zprávy, rozhovory, PR texty i spolupracovat na tvorbě marketingových materiálů či korporátních časopisů.

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:


Pracovní úvazek:
DPP, externí spolupráce

Město:
Praha

 

 

2 - BOOKING MANAGER

Hledáme proaktivní a komunikativní jedince pro sjednávání a vyhledávání nových příležitostí pro účinkování námi zastupovaných osob. Máte velmi dobrý přehled o společenském dění v ČR i EU, zájem o kulturu, smysl pro pořádek a nebojíte se neúspěchu? Pak jste náš člověk.

Náplň práce:

Požadujeme:

Nabízíme:


Pracovní úvazek:
DPP, externí spolupráce

Město:
Praha

 

----------

Kontakt:

MEDIA MACHINE s.r.o.
T: +420 603 281 281
E: office@mediamachine.cz

V případě zájmu o některou ze shora uvedených pozic nám prosím po přečtení dole uvedeného textu zašlete svůj životopis v českém jazyce na kontaktní email. Do předmětu zprávy uveďte název místa o které máte zájem. Následující text přiložte do těla vašeho emailu či komunikace s námi.

Souhlasím, aby společnost MEDIA MACHINE s.r.o., sídlem Počernická 509/85, 108 00 Praha 10, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje za účelem zprostředkování pracovního místa (vyhledávání, zpracování, úprava, třídění, archivace, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

NOVINKY